13
Jul 2014

Evliliğe hazırlık dönemi, son derece heyecanlı

Şehirlere isimlerini veren taşıdıkları özelliklerdir. Tıpkı Altınoran’a verdiği gibi... Suyu yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline getiren, doğanın muazzam dengesini koruyarak kusursuz bir mimari yapıya sahip bu eşsiz projeyle birlikte eskisinden çok daha özel bir şehrim.
 
Frigya Kralı Midas'ın bir deniz çapası bulduğu yerde doğmuşum.
İlkçağda Anadolu'da ilk güçlü devleti kuran Hititlerin ev sahibi olmuşum.
Sonra Friglere ardından Lidyalılara ve Romalılara. Anadolu Selçuklu'dan bu yana da sizlerleyim.
Çünkü ben bozkırlardan yükselen yıldızım:
Ben Türkiye'nin Baştacıyım.
 
Koskoca bir ülkenin kalbinin attığı şehrim ben. Bürokratıyla, sanayicisiyle, tüccarıyla, memuru ve öğrencisiyle herkesin mutlu olduğu yer. Ben; Kuğulu Park’ıyla, Anıtkabir’iyle, Tunalı’sıyla, insanıyla, çıtır çıtır Kızılay simidiyle, saygısı ve düzeniyle, Eymir’iyle, görebilenler için güzeller güzeli bir şehir, yaşayanlar için huzur dolu bir kentim.
Ben Başkent Ankarayım.
 
 
Yüzyıl Meydanı
 
En şık restoranlarda farklı mutfaklardan leziz yemekler yiyebileceğiniz, birbirinden güzel konser ve gösterileri izleyebileceğiniz, farklı zevklere uygun onlarca aktivite seçeneği sunan Yüzyıl Meydanı, Ankara’nın yeni cazibe merkezi.
 
Ayrıca en şeçkin mağazaları ve güzellik merkezini de bir arada bulabileceğiniz Altınoran Starium, alışveriş anlayışınızı değiştirecek!
 
 
Yüzyıl Meydanı
 
En şık restoranlarda farklı mutfaklardan leziz yemekler yiyebileceğiniz, birbirinden güzel konser ve gösterileri izleyebileceğiniz Yüzyıl Meydanı, Ankara’nın yeni cazibe merkezi.
 
Altınoran Çarşı
 
Altınoran Çarşı size kaliteli yaşamın sporun ve alışverişin kapılarını açıyor.
 

Sayfa Galerisi

Sayfamızı Paylaşın

Haberler

Türkçe yönetim paneli
2018-03-07

Nasıl öne çıkarsınız? Kaliteden taviz vermeden en kaliteli ve ileri teknoloji kullanılarak tüketicinin yangın güvenliği, can ve mal emniyetini ...

Jenerik Alan Adı
2016-05-09

Jenerik Domain (Jenerik Alan Adı), bir sözcük veya sözcük grubunun sözlükte karışılığı bulunduğu şekle sahip olmasıdır. Örneğin araba.com veya devlet.net ...